Novosti
O mačevanju
M.K. Split
M.K. Ban
Kup Jadrana
Kup Sv. Duje
Splitsko ljeto
APSOLUTNI PRVACI U MAČU !
ABSOLUTE NATIONAL EPEE CHAMPIONS !
NEPOBJEDIVI VEĆ PETU GODINU U NIZU
Proteklog vikenda u organizaciji MK SPLIT održano je ekipno prvenstvo Hrvatske u disciplinama mač i floret za juniore, juniorke, seniore i seniorke. Natjecanje se održalo u velikoj dvorani SC BAZENI POLJUD.
Prvog dana natjecanja MK SPLIT je pokazao apsolutnu dominaciju u disciplini koja se trenira u klubu - mač osvojivši prva mjesta u svim kategorijama.


Prvaci Hrvatske su:
mač juniori: SPLIT 1 (Luka Gujinović, Ivan Lovrić, Ivan Pelajić, Marin Lovrić)
mač juniorke: SPLIT (Tončica Topić, Laura Kustura, Josipa Vuko, Marija Pelivan)
mač seniori: SPLIT 1 (Zoran Buntjelić, Dino Šourek, Ante Poljak, Miro Lušić)
mač seniorke: SPLIT (Tončica Topić, Jelena Gavrilović, Laura Kustura, Jelena Duplančić)


Velik uspjeh je postigla i druga muška seniorska ekipa u maču osvojivši treće mjesto, a u sastavu: Vedran Mihovilović, Ivan Lovrić, Luka Gujinović i Ivan Pelajić.
 
ostali rezultati:
mač juniori: 4. mjesto SPLIT 2 (Vedran Šaban, Luka Sesartić, Vito Gracin, Luka Radan)
 
Drugog dana Prvenstva MK SPLIT nastupio je i u disciplini floret sa dvije ekipe:
floret juniori: 3. mjesto SPLIT (Ivan Lovrić, Luka Gujinović, Ivan Pelajić)
floret seniori: 4. mjesto SPLIT (Vedran Mihovilović, Miro Lušić, Ante Poljak, Dino Šourek)

-------------------------
na slici: NEPOBJEDIVI VEĆ PETU GODINU U NIZU - seniorska momčad SPLIT 1 - sastav 2008: Zoran Buntjelić, Dino Šourek, Ante Poljak, Miro Lušić
Last weekend at organization of FC SPLIT National team Championships has been held both in epee and foil for juniors and seniors.
First day of competition FC SPLIT showed absolute domination in epee by winning first places at all cathegories - M&W juniors, M&W seniors.


Croatian Champions are:
mens epee juniors: SPLIT 1 ( Luka Gujinović, Ivan Lovrić, Ivan Pelajić, Marin Lovrić )
womens epee juniors: SPLIT ( Tončica Topić, Laura Kustura, Josipa Vuko, Marija Pelivan )
mens epee seniors: SPLIT 1 ( Zoran Buntjelić, Dino Šourek, Ante Poljak, Miro Lušić )
womens epee seniors: SPLIT ( Tončica Topić, Jelena Gavrilović, Laura Kustura, Jelena Duplančić )
Big succssess also achieved second mens epee senior team of FC SPLIT (Vedran Mihovilović, Ivan Lovrić, Luka Gujinović, Ivan Pelajić) by winning third place.


rest of results:
epee mens juniors: 4th place: SPLIT 2 ( Vedran Šaban, Luka Sesartić, Vito Gracin, Luka Radan )


Second day of Championships brought a bouts in foil and FC SPLIT also competed with two teams:
mens foil juniors: 3rd place SPLIT ( Ivan Lovrić, Luka Gujinović, Ivan Pelajić )
mens foil seniors: 4th place SPLIT ( Vedran Mihovilović, Miro Lušić, Ante Poljak, Dino Šourek )
-------------------------
at photo (by Sanjin Kovacic): UNBEATEABLE 5th YEAR IN A ROW- mens epee senior team SPLIT 1 - team 2008: Zoran Buntjelić, Dino Šourek, Ante Poljak, Miro Lušić
24.11.2008.
Content Management Powered by CuteNews
Sponzori
kinezis

mob. 092 254 2940
kinezislp@hotmail.com
kinezis

Kontakt informacije
M.K. SPLIT
sjedište:
Vetranićeva 5
21000 Split - HRVATSKA
dvorana: kako do dvorane?
VIII Mediteranskih igara 21
21000 Split - HRVATSKA
T. +385 21 314-229
M. +385 91 13 11 233
F. +385 21 314-229
@ klub@split-macevanje.hr
IBAN: HR0623300031100050114
           (kod Splitske banke)
OIB 58036157840 / M.B. 3155986
M.K. BAN
sjedište:
Mažuranićevo šetalište 13
21000 Split - HRVATSKA
dvorana: kako do dvorane?
VIII Mediteranskih igara 21
21000 Split - HRVATSKA
T. +385 98 375414
(Vedran Mihovilović)
Linkovi o mačevanju
Hrvatski mačevalački savez
HAMK Mladost
MK Rapir
MK VMD
MK Zagrebačka škola mačevanja
MK Lokomotiva
MK Karlovac
MK Inter
MK Dmitar Zvonimir
MK Špada
MK Šestine
Mačevalački savez Zagreba
F I E
C E E
Mačevalačka oprema PBT
Mačevalačka oprema Allstar
Mačevalačka oprema UHLMANN
Mačevalačka oprema NEGRINI